штакетник от производителя

(097) 076-22-84

звоните 10:00-21:00

Полезная информация

Статьи, советы и рекомендации по выбору материалов

Металевий штахетник та його переваги

Металевий штахетник – це матеріал для парканів, що представляє собою металеві планки, оброблені захисним полімерним покриттям. На відміну від паркану з профнастилу, який наглухо закриває територію, металевий паркан зберігає частковий зазор між смугами, що дозволяє пропускати сонячні промені і вітер. Для власників присадибних, чи дачних ділянок огорожа з євроштахетника допоможе не тільки зберігти а й збільшити врожай за рахунок природної вентиляції городу. А любителі садових ландшафтів оцінять те, що паркани з металоштахетника недорого коштують і не загороджують більше красу квітучих рослин.

Завдяки властивостям робочого матеріалу, його колір і розмір можна варіювати, в залежності від декоративних переваг та потреб. Штахетник з металу є доволі легким і компактним, що дозволяє уникати ряду складнощів з транспортуванням та монтажем. Порівняйте тільки з перевезенням та монтажем дерев’яних, бетонних або кам’яних парканів!

При цьому вага робочого матеріалу аж ніяк не впливає на показники надійності і стійкості. Металевий штахетник відрізняється своєю зносостійкістю і довговічністю, він невибагливий у догляді і простий в монтажі. Встановлення штахетника металевого не потребують наявності професійних навичок або специфічних інструментів – і це значна перевага для встановлення нового та сучасного європаркану зі штахетника!

 

євроштахетник мат двосторонній

 

Маємо найбільший вибір євроштахет з двостороннім покриттям під дерево та двостороннього металевого штахетника з матовим та глянцевим покриттям!

Переваги металевого штахетника

 

Вибрати і придбати металевий штахетник можете тут: <a href=”https://shtaketu.com.ua/”> євроштахет з двостороннім покриттям</a>

Опубликовано: 16 мая 2018
Автор статьи:

Смотрите также:

Мы принимаем заказы на номер

(097) 076-22-84