штакетник від виробника

(097) 076-22-84

телефонуйте 10:00-21:00

Корисна інформація

Статті, поради та рекомендації щодо вибору матеріалів

Паркан з металевих штахет (штахетний паркан): кілька слів про будівництво

Сучасною альтернативою дерев’яного паркану є паркан з металевих штахет (євроштакетник), який стрімко набирає популярність серед власників дач і заміських будинків. Огорожа виходить міцною та надійною. Складається вона з профільованих планок гнутої форми, закріплених на металевому каркасі. Звести паркан з металевих штахет можна своїми силами, не залучаючи найманих будівельників.

Огорожа з металевого паркану має ряд переваг. До них належать:

вартість паркану з металевого штахетника

 

Вартість паркану з металевого штахетника

У нас є односторонній і двосторонній матовий і глянсовий штакетник, а також великий асортимент металевого паркану Printech (принти). Ми пропонуємо забарвлення євроштакетника під світле дерево і чорне дерево, сосну, а також інші види принтів.

Повний штахетний паркан ви можете подивитися тут: дивитися євроштакетник .

Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне рішення і нададуть консультаційну підтримку при проведенні розрахунків будівництва паркану з використанням металоштакетника. Наша продукція доступна в представництвах компанії багатьох міст. Ви можете купити штахетний паркан в Житомирі, Чернівцях, Рівному, Івано-Франківську, Вінниці, Луцьку, Львові, Тернополі, Хмельницькому, Києві та інших містах України.

Звертайтеся за телефоном гарячої лінії: (067) 384-16-80.

Опубліковано: 16 Жов 2018
Автор статті: Алексей Попов

Дивіться також:

Ми приймаємо замовлення на номер

(097) 076-22-84