штакетник від виробника

(097) 076-22-84

телефонуйте 10:00-21:00

Корисна інформація

Статті, поради та рекомендації щодо вибору матеріалів

Металевий штакетник 10 переваг

Металевий штакетник – це матеріал для парканів, що представляє собою металеві планки, оброблені захисним полімерним покриттям. На відміну від паркану з профнастилу, який наглухо закриває територію, металевий паркан зберігає частковий зазор між смугами, що дозволяє пропускати сонячні промені і вітер. Для власників присадибних, чи дачних ділянок огорожа з євроштакетника допоможе не тільки зберігти а й збільшити врожай за рахунок природної вентиляції городу. А любителі садових ландшафтів оцінять те, що паркани з металоштакетника недорого коштують і не загороджують більше красу квітучих рослин.

Завдяки властивостям робочого матеріалу, його колір і розмір можна варіювати, в залежності від декоративних переваг та потреб. Штакетник з металу є доволі легким і компактним, що дозволяє уникати ряду складнощів з транспортуванням та монтажем. Порівняйте тільки з перевезенням та монтажем дерев’яних, бетонних або кам’яних парканів!

При цьому вага робочого матеріалу аж ніяк не впливає на показники надійності і стійкості. Металевий штакетник відрізняється своєю зносостійкістю і довговічністю, він невибагливий у догляді і простий в монтажі. Встановлення штакетника металевого не потребують наявності професійних навичок або специфічних інструментів – і це значна перевага для встановлення нового та сучасного європаркану зі штакетника!

 

євроштакетник мат двосторонній

Маємо найбільший вибір євроштакет з двостороннім покриттям під дерево та двостороннього металевого штакетника з матовим та глянцевим покриттям!

Переваги металевого штакетника

Вибрати і придбати металевий штакетник можете тут: євроштакет з двостороннім покриттям

Опубліковано: 16 Тра 2018
Автор статті:

Дивіться також:

Ми приймаємо замовлення на номер

(097) 076-22-84