штакетник від виробника

(097) 076-22-84

телефонуйте 10:00-21:00

Корисна інформація

Статті, поради та рекомендації щодо вибору матеріалів

Огорожа з металевих штахет від заводу-виробника

Огорожа необхідно для охорони і встановлення меж ділянки. Її можна побудувати з дерева, профнастилу, сітки-рабиці та інших матеріалів. Металеву огорожу з такого матеріалу як євроштакетник стане оптимальним варіантом відмінного огорожі для ділянки. За своїми зовнішніми характеристиками паркан з євроштакета не може зрівнятися з дерев’яним, забором з рабиці або профнастилу.

Можна купити огорожу з металевих штахет у заводу-виробника. Саме випуск в заводських умовах дозволяє виготовляти найкращі екземпляри євроштакетник за невисокою ціною. Металлоштакет відмінно реалізується, користується популярністю у покупців. До переваг євроштакета можна визначити суміш особливостей дерев’яного та металевого огородження. Метал обробляється спеціальними складами для захисту від корозії.

Штахетна огорожа буває різних кольорів. Його покривають декількома шарами покриття від корозії. До них відносяться: РЕ – поліестер покриття, РЕМА – матполіестер покриття, PRINTECH – покриття з текстурою під дерево, QUARTZ – покриття з домішками кварцу. Таке багатошарове покриття захистить від агресивного зовнішнього впливу.

За парканом з євроштакетник не складно доглядати. Він ремонтується і ставиться без проблем, без застосування складних інструментів.

Тривалий час паркан буде радувати своєю красою і акуратністю. Він досить легкий, тому не складно ставиться і перевозиться.

євроштакетник мат двосторонній

За допомогою найсучасніших технологій випускається огорожа з металевих штахет. Виробництво у великих цехах дає продукцію високої якості. За допомогою вальцювання краю ламелей роблять безпечними для використання. З оцинкованої сталі, нержавіючої сталі, міді виготовляють штакетіни.
Кілька шарів захисту дозволять уберегти метал від корозії. Один з шарів – полімерний. Він надає закінченість захисним системам. Штахетна огорожа довговічна. Вона буде експлуатуватися близько 30 років при дотриманні всіх умов.

Завод-виробник «Дах-Сервіс» має великий вибір товарів для облаштування будинку і території навколо: євроштакетник металевий закруглений або трапецієподібний, а також водостічні системи, металевий сайдинг, металочерепиця, мансардні вікна, штрипс.
Реалізується одно- або двосторонній металлоштакетник глянсовий і матовий. Двосторонній варіант допоможе зробити презентабельним вид вашої ділянки і з боку вулиці і з боку будинку.

Для зведення огорожі можна зробити стовпи із цегли або труб з металу. Огорожа з металлоштакетника має таку перевагу – він не володіє парусністю, служить відмінним елементом декору.

Штахетна огорожа від компанії «Дах-Сервіс»

«Дах-Сервіс» надає послугу з доставки товару безкоштовно. Для цього потрібно зробити покупку від 200 погонних метрів. Компанія гарантує міцність, надійність, доступність і швидкий монтаж своєї продукції. Також на товар є гарантія протягом 3 років.

Придбайте продукцію компанії «Дах-Сервіс», вам не доведеться пошкодувати. Товар володіє відмінною якістю, і ціни вас приємно здивують!

Наша продукція доступна в представництвах компанії багатьох міст. Ви можете купити євроштакетник в Житомирі, Чернівцях, Рівному, Івано-Франківську, Вінниці, Луцьку, Львові, Тернополі, Хмельницькому, Києві та інших містах.

Вибрати й купити огорожу з металевих штахет за хорошою ціною можете на нашому сайті: https://shtaketu.com.ua/

Задати питання і оформити замовлення ви можете за телефоном гарячої лінії: +38 (067) 384-16-80

Опубліковано: 16 Жов 2018
Автор статті: Алексей Попов

Дивіться також:

Ми приймаємо замовлення на номер

(097) 076-22-84