штакетник від виробника

(097) 076-22-84

телефонуйте 10:00-21:00

Корисна інформація

Статті, поради та рекомендації щодо вибору матеріалів

Огорожа з металевих штахет: ми реалізуємо будь-які креативні ідеї

В умовах винаходу довговічних і надійних будматеріалів виріс попит на металеві паркани і огорожі. Цілісна площина зі звичайних сталевих листів вже не здивує користувачів оригінальністю. Інша справа – паркан з штахет. Він утворений вузькими профільованими ламелями, які імітують оброблену дошку.

Експлуатаційні властивості матеріалу ідентичні з профнастилом:

Тільки штахетний паркан з металу не блокує доступ повітря до огородженої території. Можна висаджувати елементи ландшафтного дизайну в будь-якій точці двору, не переживати про забезпечення нормальних умов для їх росту. Провітрюваність території гарантована. Між вертикальними елементами паркану з одностороннім зашиттям проходить сонячне світло, тому місце біля паркану спокійно можна засаджувати світлолюбними рослинами.

В огородженні ламелей вирішено важливий недолік профнастилу – парусність. Металеві елементи встановлені на деякій відстані один від одного, таким чином мінімізоване навантаження на площину горизонтальної спрямованості в умовах шквального вітру. Хвіртки, ворота будуть закриватися як і раніше добре, ніяких перекосів поверхні.

Варіанти дизайну

Огорожа з металевих штахет ніколи не буде одноманітною. Форма заповнення секцій може бути різноманітною:

  1. піраміда – максимальна висота секції по центру і в сторони по спадаючій;
  2. арка – плавний перехід до низьких профілів по сторонам;
  3. ранчо – середина забору двостороннього заповнення;
  4. зигзаг – чергування високих / низьких планок та ін.

Можна комбінувати між собою різні форми заповнення, тим самим створювати на своїй ділянці індивідуальні дизайн-проекти огорож. Цікаво виглядають поєднання паркану з цегляною кладкою і диким каменем в якості облицювання фундаменту, стовпів. Величезний простір для втілення ваших ідей і задумів!

 

паркан з паркану

 

Вдало підібраний паркан зі штахет з металу прикрасить ділянку, розширить його візуально, не стане обмежувати лінією суцільної обшивки. Огорожу можна зробити співзвучною з кольором покрівлі або зіграти на контрастності. Фантазія сучасних дизайнерів дозволяє створювати на ділянках неповторні композиції.

Огорожа з металевого паркану ідентична зовні з конструкціями з профільованих дощок. Виготовляються металеві ламелі зі сталі різної товщини, знаходять форми декількох профілів:

Будь-який відтінок полімерного покриття, фрагменти потрібної довжини і профілю, секції або відокремлені елементи – у нас ви можете купити паркан з штахет індивідуального зразка. Ми – завод-виробник продукції з профнастилу, тому готові запропонувати кращі ціни і стислі терміни доставки замовлення в Київ, Львів, Одесу, Харків і більш віддалені куточки України. Вартість за погонний метр, оплата послуг монтажу – все це запитуйте у консультантів. Ми працюємо без посередників, тому з нами завжди легко домовитися про додаткову комплектацію, терміни виробництва та доставку зразків на потрібний об’єкт.

Опубліковано: 27 Бер 2019
Автор статті:

Дивіться також:

Ми приймаємо замовлення на номер

(097) 076-22-84