штакетник від виробника

(097) 076-22-84

телефонуйте 10:00-21:00

Корисна інформація

Статті, поради та рекомендації щодо вибору матеріалів

Правила підбору і прорахунку євроштакетник

Скільки необхідно металевих штакет на один метр паркану з євроштакетника?

Насправді це дуже особисте питання. Так як тільки Ви самі вирішуєте, як саме має виглядати Ваш паркан з євроштакетника. Проте для правильного прорахунку використовуємо просту формулу: Х: (а + b) = N, де Х = довжина всього забору або його секції, а = ширина однієї Штакет, b = відстань між Штакет, відповідно N = необхідну кількість планок.

Компанія «Дах Сервіс» випускає кілька видів євроштакетника – напівкруглий ширина становить 105 мм і трапецевідний ширина становить 111,4 мм.

Так наприклад напівкруглих планок з інтервалом 2 см / 20 мм буде потрібно на один погонний метр паркану в кількості 8 штук.

Євроштакетник глянец двухсторонний

Євроштакетник Printech двухсторонний

Як правильно підібрати паркан з євроштакетника?

Чітко визначеного правила немає і в цьому випадку.

Мабуть найголовніше це не порушити свій комфорт і загальну композицію огороджувальних території!

Для вибору і придбання металевого паркану необхідно визначити для себе чи новий паркан мати дві сторони або досить монтувати планки тільки з однієї? Яка відстань між євроштакетами найбільш підходить для Вашої ділянки?

Яка необхідна висота для забезпечення комфортності?

Щоб уникнути порушення гармонійного поєднання будівель і загальної композиції Вашої ділянки рекомендуємо підбирати планки паркану в колір і за структурою схожі з покрівельним матеріалом, або з іншими декоративними елементами з металу!

Пам’ятайте – чим товще метал планки і якісніше його обробка, краще захисне покриття, тим довше Ваш паркан буде радувати Вас і докучати Вашим сусідам …

У нас відмінний вибір євроштакетника: Євроштакетник глянець, матовий односторонній і двосторонній, а також великий вибір Євроштакетник під дерево Printech односторонній і двосторонній.

Вибрати й купити євроштакетник тут: Дивитися асортимент

Опубліковано: 16 Жов 2018
Автор статті: Алексей Попов

Дивіться також:

Ми приймаємо замовлення на номер

(097) 076-22-84