штакетник від виробника

(097) 076-22-84

телефонуйте 10:00-21:00

Корисна інформація

Статті, поради та рекомендації щодо вибору матеріалів

Правила підбору і прорахунку євроштакетник

Скільки необхідно металевих штакет на один метр паркану з євроштакетника?

Насправді це дуже особисте питання. Так як тільки Ви самі вирішуєте, як саме має виглядати Ваш паркан з євроштакетника. Проте для правильного прорахунку використовуємо просту формулу: Х: (а + b) = N, де Х = довжина всього забору або його секції, а = ширина однієї Штакет, b = відстань між Штакет, відповідно N = необхідну кількість планок.

Опубліковано: 16 Жов 2018
Автор статті: Алексей Попов
Паркан з металевих штахет (штахетний паркан): кілька слів про будівництво

Сучасною альтернативою дерев’яного паркану є паркан з металевих штахет (євроштакетник), який стрімко набирає популярність серед власників дач і заміських будинків. Огорожа виходить міцною та надійною. Складається вона з профільованих планок гнутої форми, закріплених на металевому каркасі. Звести паркан з металевих штахет можна своїми силами, не залучаючи найманих будівельників.

Опубліковано: 16 Жов 2018
Автор статті: Алексей Попов
Якісний євроштакетник за невисокою ціною

Ваш заміський будинок або дача перетвориться, якщо навколо нього звести легкий і економічний паркан з євроштакета. Останнім часом цей матеріал особливо популярний. Цей матеріал допоможе прикрасити прибудинкову територію за допомогою забору з металевого паркану.

Опубліковано: 16 Жов 2018
Автор статті: Алексей Попов
Огорожа з металевих штахет від заводу-виробника

Огорожа необхідно для охорони і встановлення меж ділянки. Її можна побудувати з дерева, профнастилу, сітки-рабиці та інших матеріалів. Металеву огорожу з такого матеріалу як євроштакетник стане оптимальним варіантом відмінного огорожі для ділянки. За своїми зовнішніми характеристиками паркан з євроштакета не може зрівнятися з дерев’яним, забором з рабиці або профнастилу.

Опубліковано: 16 Жов 2018
Автор статті: Алексей Попов
Металевий штакетник 10 переваг

Металевий штакетник – це матеріал для парканів, що представляє собою металеві планки, оброблені захисним полімерним покриттям. На відміну від паркану з профнастилу, який наглухо закриває територію, металевий паркан зберігає частковий зазор між смугами, що дозволяє пропускати сонячні промені і вітер. Для власників присадибних, чи дачних ділянок огорожа з євроштакетника допоможе не тільки зберігти а й збільшити врожай за рахунок природної вентиляції городу. А любителі садових ландшафтів оцінять те, що паркани з металоштакетника недорого коштують і не загороджують більше красу квітучих рослин.

Опубліковано: 16 Тра 2018
Варіанти монтажу євроштакетника для дачі

Весна в повному розпалі, а отже, і дачний сезон стрімко наближається до свого відкриття. Як кажуть, будь-яка дачна ділянка починається з паркану. Тому важливо заздалегідь подбати про благоустрій Вашої ділянки.
Паркан із штакетника металевого – це найбільш підходящий варіант дачного забору – як з економічної, так і з практичної точки зору, оскільки євроштакетник обійдеться, майбутньому власнику в невелику суму і займе мінімум часу на виготовлення і установку.

Опубліковано: 16 Тра 2018
Автор статті: Алексей Попов

Ми приймаємо замовлення на номер

(097) 076-22-84