штакетник від виробника

(097) 076-22-84

телефонуйте 10:00-21:00

Корисна інформація

Статті, поради та рекомендації щодо вибору матеріалів

Огорожа з металевих штахет: ми реалізуємо будь-які креативні ідеї

В умовах винаходу довговічних і надійних будматеріалів виріс попит на металеві паркани і огорожі. Цілісна площина зі звичайних сталевих листів вже не здивує користувачів оригінальністю. Інша справа – паркан з штахет. Він утворений вузькими профільованими ламелями, які імітують оброблену дошку.

Експлуатаційні властивості матеріалу ідентичні з профнастилом:

Тільки штахетний паркан з металу не блокує доступ повітря до огородженої території. Можна висаджувати елементи ландшафтного дизайну в будь-якій точці двору, не переживати про забезпечення нормальних умов для їх росту. Провітрюваність території гарантована. Між вертикальними елементами паркану з одностороннім зашиттям проходить сонячне світло, тому місце біля паркану спокійно можна засаджувати світлолюбними рослинами.

В огородженні ламелей вирішено важливий недолік профнастилу – парусність. Металеві елементи встановлені на деякій відстані один від одного, таким чином мінімізоване навантаження на площину горизонтальної спрямованості в умовах шквального вітру. Хвіртки, ворота будуть закриватися як і раніше добре, ніяких перекосів поверхні.

Варіанти дизайну

Огорожа з металевих штахет ніколи не буде одноманітною. Форма заповнення секцій може бути різноманітною:

  1. піраміда – максимальна висота секції по центру і в сторони по спадаючій;
  2. арка – плавний перехід до низьких профілів по сторонам;
  3. ранчо – середина забору двостороннього заповнення;
  4. зигзаг – чергування високих / низьких планок та ін.

Можна комбінувати між собою різні форми заповнення, тим самим створювати на своїй ділянці індивідуальні дизайн-проекти огорож. Цікаво виглядають поєднання паркану з цегляною кладкою і диким каменем в якості облицювання фундаменту, стовпів. Величезний простір для втілення ваших ідей і задумів!

 

паркан з паркану

 

Вдало підібраний паркан зі штахет з металу прикрасить ділянку, розширить його візуально, не стане обмежувати лінією суцільної обшивки. Огорожу можна зробити співзвучною з кольором покрівлі або зіграти на контрастності. Фантазія сучасних дизайнерів дозволяє створювати на ділянках неповторні композиції.

Огорожа з металевого паркану ідентична зовні з конструкціями з профільованих дощок. Виготовляються металеві ламелі зі сталі різної товщини, знаходять форми декількох профілів:

Будь-який відтінок полімерного покриття, фрагменти потрібної довжини і профілю, секції або відокремлені елементи – у нас ви можете купити паркан з штахет індивідуального зразка. Ми – завод-виробник продукції з профнастилу, тому готові запропонувати кращі ціни і стислі терміни доставки замовлення в Київ, Львів, Одесу, Харків і більш віддалені куточки України. Вартість за погонний метр, оплата послуг монтажу – все це запитуйте у консультантів. Ми працюємо без посередників, тому з нами завжди легко домовитися про додаткову комплектацію, терміни виробництва та доставку зразків на потрібний об’єкт.

Опубліковано: 27 Бер 2019
Правила підбору і прорахунку євроштакетник

Скільки необхідно металевих штакет на один метр паркану з євроштакетника?

Насправді це дуже особисте питання. Так як тільки Ви самі вирішуєте, як саме має виглядати Ваш паркан з євроштакетника. Проте для правильного прорахунку використовуємо просту формулу: Х: (а + b) = N, де Х = довжина всього забору або його секції, а = ширина однієї Штакет, b = відстань між Штакет, відповідно N = необхідну кількість планок.

Опубліковано: 16 Жов 2018
Автор статті: Алексей Попов
Паркан з металевих штахет (штахетний паркан): кілька слів про будівництво

Сучасною альтернативою дерев’яного паркану є паркан з металевих штахет (євроштакетник), який стрімко набирає популярність серед власників дач і заміських будинків. Огорожа виходить міцною та надійною. Складається вона з профільованих планок гнутої форми, закріплених на металевому каркасі. Звести паркан з металевих штахет можна своїми силами, не залучаючи найманих будівельників.

Опубліковано: 16 Жов 2018
Автор статті: Алексей Попов
Якісний євроштакетник за невисокою ціною

Ваш заміський будинок або дача перетвориться, якщо навколо нього звести легкий і економічний паркан з євроштакета. Останнім часом цей матеріал особливо популярний. Цей матеріал допоможе прикрасити прибудинкову територію за допомогою забору з металевого паркану.

Опубліковано: 16 Жов 2018
Автор статті: Алексей Попов
Огорожа з металевих штахет від заводу-виробника

Огорожа необхідно для охорони і встановлення меж ділянки. Її можна побудувати з дерева, профнастилу, сітки-рабиці та інших матеріалів. Металеву огорожу з такого матеріалу як євроштакетник стане оптимальним варіантом відмінного огорожі для ділянки. За своїми зовнішніми характеристиками паркан з євроштакета не може зрівнятися з дерев’яним, забором з рабиці або профнастилу.

Опубліковано: 16 Жов 2018
Автор статті: Алексей Попов
Металевий штакетник 10 переваг

Металевий штакетник – це матеріал для парканів, що представляє собою металеві планки, оброблені захисним полімерним покриттям. На відміну від паркану з профнастилу, який наглухо закриває територію, металевий паркан зберігає частковий зазор між смугами, що дозволяє пропускати сонячні промені і вітер. Для власників присадибних, чи дачних ділянок огорожа з євроштакетника допоможе не тільки зберігти а й збільшити врожай за рахунок природної вентиляції городу. А любителі садових ландшафтів оцінять те, що паркани з металоштакетника недорого коштують і не загороджують більше красу квітучих рослин.

Опубліковано: 16 Тра 2018
Варіанти монтажу євроштакетника для дачі

Весна в повному розпалі, а отже, і дачний сезон стрімко наближається до свого відкриття. Як кажуть, будь-яка дачна ділянка починається з паркану. Тому важливо заздалегідь подбати про благоустрій Вашої ділянки.
Паркан із штакетника металевого – це найбільш підходящий варіант дачного забору – як з економічної, так і з практичної точки зору, оскільки євроштакетник обійдеться, майбутньому власнику в невелику суму і займе мінімум часу на виготовлення і установку.

Опубліковано: 16 Тра 2018
Автор статті: Алексей Попов

Ми приймаємо замовлення на номер

(097) 076-22-84