штакетник від виробника

(097) 076-22-84

телефонуйте 10:00-21:00

Корисна інформація

Статті, поради та рекомендації щодо вибору матеріалів

Варіанти монтажу євроштакетника для дачі

Весна в повному розпалі, а отже, і дачний сезон стрімко наближається до свого відкриття. Як кажуть, будь-яка дачна ділянка починається з паркану. Тому важливо заздалегідь подбати про благоустрій Вашої ділянки.
Паркан із штакетника металевого – це найбільш підходящий варіант дачного забору – як з економічної, так і з практичної точки зору, оскільки євроштакетник обійдеться, майбутньому власнику в невелику суму і займе мінімум часу на виготовлення і установку.

Сучасний металевий штакет не потребує додатково догляду та ідеально підходить, як для монтажу нового паркану з штакетника, так і для реконструкції (реставрації або заміни) вже існуючого паркана.
Ціна на металевий штакетник від компанії ТОВ ВКФ “ДАХ СЕРВІС” вигідна для створення затишку на Вашій дачній ділянці а асортимент двосторонніх штакет, чи штакетника з двостороннім покриттям приємно здивують навіть самих вибагливих господарів!

 

Існує 2 види сучасного штакетного паркану

Односторонній монтаж металоштакетника більш економний та ідеально підходить для огородження території де потрібна добра вентиляцїя для грунту та посадженої городини чи саду!

Двосторонній ‘шаховий’ монтаж дорожчий, але дозволяє зберегти приватність Вашого життя та при цьому лишити необхідну вентиляцію подвір’я!
Для поціновувачів не тільки зовнішнього вигляду паркану а й комфорту для очей сусідів можемо запропонувати найбільший вибір євроштакет з двостороннім покриттям під дерево та двостороннього металевого штакетника з матовим та глянцевим покриттям!

євроштакетник глянець двосторонній

євроштакетник Printech двосторонній

Міцність, надійність, доступність, швидкий монтаж … ТОВ ВКФ ‘ДАХ СЕРВІС’

Вибрати і придбати металевий штакетник можете тут: Великий вибір та доступні ціни

Опубліковано: 16 Тра 2018
Автор статті: Алексей Попов

Дивіться також:

Ми приймаємо замовлення на номер

(097) 076-22-84