штакетник от производителя

(097) 076-22-84

звоните 10:00-21:00

Полезная информация

Статьи, советы и рекомендации по выбору материалов

Варіанти монтажу євроштахетника для дачі

Весна в повному розпалі, а отже, і дачний сезон стрімко наближається до свого відкриття. Як кажуть, будь-яка дачна ділянка починається з паркану. Тому важливо заздалегідь подбати про благоустрій Вашої ділянки.
Паркан із штахетника металевого – це найбільш підходящий варіант дачного забору – як з економічної, так і з практичної точки зору, оскільки євроштахетник обійдеться, майбутньому власнику в невелику суму і займе мінімум часу на виготовлення і установку.

Сучасний металевий штахет не потребує додатково догляду та ідеально підходить, як для монтажу нового паркану з штахетника, так і для реконструкції (реставрації або заміни) вже існуючого паркана.
Ціна на металевий штахетник від компанії ТОВ ВКФ “ДАХ СЕРВІС” вигідна для створення затишку на Вашій дачній ділянці а асортимент двосторонніх штахет, чи штахетника з двостороннім покриттям приємно здивують навіть самих вибагливих господарів!

 

Існує 2 види сучасного штахетного паркану

Односторонній монтаж металоштахетника більш економний та ідеально підходить для огородження території де потрібна добра вентиляцїя для грунту та посадженої городини чи саду!

Двосторонній ‘шаховий’ монтаж дорожчий, але дозволяє зберегти приватність Вашого життя та при цьому лишити необхідну вентиляцію подвір’я!
Для поціновувачів не тільки зовнішнього вигляду паркану а й комфорту для очей сусідів можемо запропонувати найбільший вибір євроштахет з двостороннім покриттям під дерево та двостороннього металевого штахетника з матовим та глянцевим покриттям!

євроштахетник глянець двосторонній

євроштахетник Printech двосторонній

Міцність, надійність, доступність, швидкий монтаж … ТОВ ВКФ ‘ДАХ СЕРВІС’

Вибрати і придбати металевий штахетник можете тут: Великий вибір та доступні ціни

Опубликовано: 16 мая 2018
Автор статьи: Алексей Попов

Смотрите также:

Мы принимаем заказы на номер

(097) 076-22-84